Puch gęsi

Puch gęsi - Nasza oferta w atrakcyjnych cenach

Wiemy doskonale, że klienci poszukują produktów, które pozwalają im na stosowanie indywidualnych rozwiązań. Dlatego też do oferty sklepu Pościel Rodzinie, oprócz kołder i poduszek, włączyliśmy sam puch gęsi.

Najlepsze właściwości kołdry gwarantuje tylko polski puch gęsi, który został zastosowany jako samodzielny wsad. Pościel wypełniona tego typu wkładem doskonale rozproszy ciepło, przepuści parę i pozwoli skórze oddychać. Wybierając proponowany wsad, z łatwością wymienicie wypełnienie starej pościeli, albo uszyjecie nową kołdrę, która będzie służyła Wam przez lata. 

Dlaczego warto postawić na naszą ofertę? Między innymi dlatego, że nasi klienci mogą liczyć na to, że dostarczony im surowiec będzie spełniał najwyższe standardy co do jakości. Dostawcami gęsiego puchu są tylko pewni producenci. Oczywiście, wsad, który dostarczamy klientom, przeszedł szereg niezbędnych obróbek, jak pranie i odpylanie, dzięki czemu nie posiada zapachu i drobnoustrojów.

Dlaczego na wypełnienie pościeli warto wybierać puch gęsi?

Sen jest jednym z najważniejszych elementów naszego życia. Odpowiedni wypoczynek, który załaduje nasze baterie na kolejny dzień, jest wprost niezbędny. W dzisiejszych czasach jednak ciężko się wyspać nie tylko przez brak czasu, ale także przez to, że do tej pory rzadko dbaliśmy o jakość snu.

Wybierając pościele, które mają sztuczne wypełnienia, albo też wsad złożony jest ze źle wypranych, kaczych i kurzych piór, nie gwarantujemy sobie odpowiedniego komfortu. Dopiero właśnie wypełnienie wykonane z puchu z gęsi pozwala nam spokojnie się wyspać. Dobrze uszyta kołdra z puchu gęsiego równolegle rozkłada ciepło, dzięki czemu organizm nie ulega przegrzaniu. Oddaje również wilgoć, a to tylko niektóre z licznych zalet wypełnienia z gęsiego puchu.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dlatego zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 788288477.

W celu zakupu puchugęsiego zapraszamy do kontaktu telefonicznego 788 288 477

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl